twi'nceY1D1 virüsü

Y1D1 virüsünün başlangıcı tribün yolu ile kanalize edilen S1B1 salgını ile başladı. S1B1 salgınını yayan bügün ABİ’ler olarak adlandırılan özellikle yurt dışı deplasmanlarında görülen antikor arkadaşlardı. Bu antikorlar vücuda giren zayıflatılmış virüslerdi. Hastalıklara(muhalefet) karşı direnç göstermekte 1 mglık amoklavin etkisi gösterdiler. Bu süre zarfında bir tribün sevdası şeklinde yayılan 25 senelik faydalı organizma dış etmenler (yazılı görsel basın, internet) yüzünden form değiştirerek amip vari bir bölünme aynı zamanda çoğalma yaşadı. Çevresindekileri yutmaya çalışan bu organizma gittikçe büyümekte ve kangren halini almaya yaklaşmaktaydı. Birgün bu organizmanın vücuttan çıkarılacağı haberini aldık hem de kendi arzusu ile. Son zamanlarında yarar/ziyan arasında giden varlığın ayrılmasına alışamadık. Geri istedik. Belki de uyuşturucu gibiydi. Hem zararlı hem keyifli hem vazgeçilen hem vazgeçilmeyen. Sonra damarlarımıza geri enjekte ettik. Bu sırada kombine satışları arttı. Y1D1 virüsü bu süre zarfında başarısını devam ettirip bünyeyi gittikçe çökertmekte, yaşattığı hastalıkların tedavisi ödenemez boyutlara gelmekte vücuda başka hiç bir virüsü de almamaktaydı.

Y1D1 salgınına baş göstermeye kalktı o hem faydalı hem zararlı organizma. Ama doktorlar tarafından tedavi anında yapıldı. Karagumrukovin serumu ile vücut ayağa kalkmaya kalkarken gene düşürüldü. Ama bu serumda organizmamızı düşüremedi. Y1D1 salgınını acaba biter mi derken doktorlar vücudu check-up a soktu ve zararla/yararlı organizmamızı vücüttan ameliyatle çekip aldı.

Tribünde, deplasmanda, panelde vs vs heryerde yanlarında olduğumuz arkadaşlar, abiler vücüttan çekilip alındı. Artık Y1D1 salgını can almaya başladı.

Aşı olmayın aşaı faydasız. ELLERİNİZİ yıkayın. Temizlenin arının şu virüsten. Beşiktaş’ıma bu virüsü bulaştıranlarda gelmesin gerekirse geri. Semt takımımı geri istiyorum lann

Reklamlar

Trackbacks & Pingbacks

Yorumlar

 1. * Onur Karakaş says:

  Hastalık 59 milyon 756 bin 573 liralık bağımlılık yaratmışken, vücut ona karşı tek aday çıkaramıyorken zor biraz..
  Yılmaz Özdil, Hakkı Yalçın tarzı bi yazı olmuş, en üstteki resim iyi oturmuş :))

  | Cevapla Gönderildi 9 years, 2 months ago
 2. * bekirozmen says:

  yilmaz ozdil neyse de hakkı yalçın olmadi 🙂

  | Cevapla Gönderildi 9 years, 2 months ago


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: